Masterclass Identita škol s Lumírem Kajnarem

První ze série Masterclass s odborníky v oboru grafického designu, je věnována vizuální identitě škol a je určena pro ředitele škol či vedoucí pedagogy. Povede ji Lumír Kajnar, který má na svém kontě spolupráci se světovými značkami i českými institucemi. Je autorem řady log, včetně univerzit či českých skautů.  O logu i vizuálním jazyku škol mluví zasvěceně, prakticky, inspirativně. A rád se s Vámi podělí o své nápady i know-how.

Součástí Masterclass je i komentovaná prohlídka výstavy Identita: příběh českého grafického designu.

Program je pro učitele ZDARMA, ale předchozí rezervace je nutná: rezervace@museumkampa.cz

Prezentace ateliérů Grafického + Digitálního + Game Designu z Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

Jak se dělá plakát? Workshop pro rodiče s dětmi