Identita státu / Master class s Jozefem Dobríkem

Jedna z sekcí výstavy Identita: Příběh českého grafického designu je věnovaná vizuální identitě státu a také druhá ze série Master class je věnována tomuto tématu.  Master class povede Jozef “Dodo” Dobrík, který je grafickým designérem zaměřující se především na nové formy designu a k tématu má co říct, protože je momentálně kreativním ředitelem strategické komunikace vlády.

Přednášky probíhají přímo ve výstavě Identita a vstupenky doporučujeme koupit dopředu na goout.cz, k dispozici budou také vstupenky na celý cyklus přednášek Masterclass. Pro ty, kdo se nevejdou do kapacity bude možnost přednášky sledovat online, budou streamovány Českou televizí.

Dotazy pak můžete klást v diskuzi na facebookových stránkách události.

Termín: 19. listopadu 18:30 – 20:00

Vstupenky na GoOut.

Grafický design na ZČU v Plzni / prezentace školy

Kurátorská komentovaná prohlídka výstavy Ludmily Seefried Matějkové / Přede dveřmi